22-vjeçarja ishte në koma për 8 muaj, zgjohet dhe i shokon të gjithë me rrëfimin e saj

Publikuar tek: bota, më 14:29 09-03-2016 22-vjeçarja ishte në koma për 8 muaj, zgjohet dhe i shokon të gjithë me rrëfimin e saj

Një histori e pabesueshme ka ndodhur në Kinë, ku një vajzë 22 vjeçe ka qenë në gjendje kome për 8 muaj, por kur ajo është zgjuar ka rrëfyer se kush ka qenë personi që e ka qëlluar në kokë.

22-vjeçarja Lin Yingying ishte qëlluar në kokë me një sendë prej hekuri dhe ka mbetur në gjendje kome për 8 muaj. Gjithë këtë periudhë bashkëshorti i saj Liu Fenghe i ka ndëjtur në krah, ndërkohë që mediat lokale e kishin shpallur “hero”, për faktin se kishte shpenzuar mbi 27 mijë euro për të dashurën e tij.

Madje, ai ka deklaruar për mediat se do të qëndronte përgjithmonë pranë saj. Pas 8 muaj vajza u zgjua nga koma dhe i ka shokuar të gjithë. Ajo ka thënë se është qëlluar me një tigan në kokë nga bashkëshorti i saj për faktin se 22-vjeçarja kishte djegur padashje bukën. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Dalian në Kinë, ndërsa policia ka arrestuar 25-vjeçarin. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bill Gates thotë se ka një problem që as miliardat e tij nuk mund ta zgjidhin
Gruaja tentoi të udhëtojë me fëminë e saj brenda në valixhe, policia e pret në aeroport »
Article Logic
Execution time: 0.011735200881958
array(1) { ["section"]=> string(91) "22-vjecarja-ishte-ne-koma-per-8-muaj-zgjohet-dhe-i-shokon-te-gjithe-me-rrefimin-e-saj-34654" }