23 vjeçari tenton të vetvaret me litar, shokohen familjarët

Publikuar tek: aktualitet, më 21:30 13-05-2017 23 vjeçari tenton të vetvaret me litar, shokohen familjarët

Një 23 vjeçar me inicialet P.K nga Malësia e Madhe në Shkodër, ka tentuar të vetëvritet me litar. Sipas informacioneve që jep policia lokale e Shkodrës i riu në gjendje të rëndë depresioni ka tentuar t'i jap fund jetës.

I riu me inicialet P.K aktualisht ndodhet në spitalin rajonal të Shkodrës në gjendje të rëndë për jetën. Ndërkohë polica është duke punuar për të bërë zbardhjen e plotë të ngjarjes. Kjo ngjarje ka shokuar familjarët e të riut, të cilët e kanë transportuar atë në spital. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhurata e veçantë për Ramën dhe batutat me sportistin e njohur: Ishte i pari zog që pamë në qiell
Sekuestrohen 23 mijë metra katrorë tokë, akuzohet ish-drejtuesi i Hipotekës në Shkodër dhe ish-juristi për falsifikim dokumentesh »
Article Logic
Execution time: 0.010775089263916
array(1) { ["section"]=> string(64) "23-vjecari-tenton-te-vetvaret-me-litar-shokohen-familjaret-78564" }