23 vjeçarja fiton çmimin e tenistes, ikën pa marrë çmimin pasi peshonte shumë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:11 24-03-2015 23 vjeçarja fiton çmimin e tenistes, ikën pa marrë çmimin pasi peshonte shumë Tenistja Simona Halep

Një 23 vjeçare romune e quajtur Simona Halep ka fituar çmimin e tenistes më të mirë duke sfiduar në finale serben Jelena Jankovic.

Fituesja e çmimit prestigjoz HPB Paribas Open di Indian Wells, pas fjalës së saj të falenderimit nuk ka mundur që të ngrejë peshë trofeun e fitores.

Simona është 168 cm e gjatë dhe peshon 60 kg e pavarësisht aktivitetit fizik që i kërkon profesioni, ajo është ngritur nga tavolina pa e marrë trofeun pasi peshonte shumë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035985946655273
array(1) { ["section"]=> string(81) "23-vjecarja-fiton-cmimin-e-tenistes-iken-pa-marre-cmimin-pasi-peshonte-shume-6833" }