24-vjeçari humb kontrollin e makinës përplas për vdekje kalimtarin, dy të plagosur (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:34 07-01-2018 24-vjeçari humb kontrollin e makinës përplas për vdekje kalimtarin, dy të plagosur (Emri)

Një aksident i rëndë automobilistik me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur pak minuta më parë në Vaqarr, Tiranë.

Mësohet se 24-vjeçari Gert Dorzi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përplasur për vdekje kalimtarin, 52-vjeçarin me inicialet A.M, pranë “Kthesës së Arbanës”.

Makina më pas ka dalë nga rruga duke shkaktuar plagosjen e shoferit dhe të pasagjerit, shtetasit A.H. Dy të plagosurit janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq policia dhe zjarrfikësja kanë mbërritur në vendngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vijon aksioni i bluve të Vlorës, gjendet ngarkesa e kanabisit që do transportohej me gomonen e malazezëve (Detaje)
Tjetër aksident i rëndë te ‘Unaza e Madhe’, përplasen keq 3 mjete, ka të plagosur (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.013108015060425
array(1) { ["section"]=> string(93) "24-vjecari-humb-kontrollin-e-makines-perplas-per-vdekje-kalimtarin-dy-te-plagosur-emri-105779" }