24 vjeçari i rrëmben nënës vajzën 4 vjeçare, skena rregjistrohet nga kamerat e dyqanit (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:36 07-07-2016

Një video e një dyqani në Kaliforni tregon momentin kur një burrë rrëmben një vajzë 4-vjeçare, ndërkohë që nëna e saj, me një fëmijë tjetër në krah, vrapon dhe kërkon për ndihmë.

Nëna dhe dy fëmijët ishin future në dyqan të premten, në 1 korrik. Foshja ishte në krahët e të ëmës, ndërsa vajza 4 vjeçare në krahun tjhetër.

Policia identifikoi rrëmbyesin 24 vjecarin Terry Ransom. Policia tha se vajza është përpjekur ti ikë nga duart, duke i shkaktuar edhe dëme.

Dëshmitarë I treguan policisë se ata kanë dëgjuar ulërimat e të ëmës ndërkohë që panë Ransom që vraponte nga skena e krimit, ndërsa të tjerë kalimtarë vrapuan pas rrëmbyesit. Zyrtarët thanë se vajza e vogël 4 vjeçare është pak e trembur, por nuk ka dëmtime psikologjike. Ndërkohë që rrëmbyesi do të dalë sot përpara gjykatës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Persona të armatosur hapin zjarr në xhaminë me 100 mijë besimtarë
Barack Obama, dalin fotot e papublikuara, presidenti me veshje myslimane në dasmën e të vëllait »
Article Logic
Execution time: 0.02170991897583
array(1) { ["section"]=> string(97) "24-vjecari-i-rremben-nenes-vajzen-4-vjecare-skena-rregjistrohet-nga-kamerat-e-dyqanit-video-45802" }