24 vjeçarja arrestohet pasi fshehu 200 gram drogë në vaginë

Publikuar tek: bota, më 17:24 28-02-2016 24 vjeçarja arrestohet pasi fshehu 200 gram drogë në vaginë

Punonjësit e doganës kanë arrestuar një 24 vjeçare pasi gjatë skanimit vunë re diçka të çuditshme në brendësi të organeve gjenitale.

24 vjeçarja, Shekira Thompson, u arrestua në aeroportin “Kennedy” në SHBA, teksa po kthehej nga Xhamaika, ku besohet se kishte siguruar 200 gram drogë të llojit kokainë dhe e kishte fshehur në vaginë. Gjatë një inspektimi privat ajo pranoi se kishte futur në organet gjenitale një objekt por tha se nuk kishte dijeni që ishte drogë.

Vlera e kokainës arrin shifrën 10,000 dollarë. Ajo u dënua me burgim deri sa të paguajë një gjobë prej 50,000 dollar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rusia nuk pyet për armëpushimin, bombardon 6 qytete në Siri
Asteroidi “Apofis” do kalojë shumë pranë por a do përplaset me Tokën? »
Article Logic
Execution time: 0.011413812637329
array(1) { ["section"]=> string(65) "24-vjecarja-arrestohet-pasi-fshehu-200-gram-droge-ne-vagine-33756" }