25-vjeçari përdhunon minorenen në Vlorë, largohet nga banesa por bie në prangat e policisë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:17 26-04-2015 25-vjeçari përdhunon minorenen në Vlorë, largohet nga banesa por bie në prangat e policisë Foto ilustruese

Daniel Çulanaj, 25 vjeç, banues në Vlorë ka rënë në prangat e policisë pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me minorenen 15 vjeçareme iniciale A.S.

Përpos refuzimit të vajzës përdhunuesi e ka kryer aktin dhe është larguar nga banesa por pas identifikimit policia e Vlorës bëri të mundur kapjen e tij.

Për të ka nisur menjëherë hetimi ndërkohë që vajza po merr ndihmën e duhur mjekësore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përfundon hetimi për ish-drejtorin e bankës në Pogradec, mori 600 mijë euro nga llogaritë e klientëve
Në pranga 7 persona, mes tyre 70 vjeçari që i jepte motorçikletës i dehur »
Article Logic
Execution time: 0.012892007827759
array(1) { ["section"]=> string(94) "25-vjecari-perdhunon-minorenen-ne-vlore-largohet-nga-banesa-por-bie-ne-prangat-e-policise-9710" }