25 vjeçarja thyen traditën, vesh fustan të zi ditën e dasmës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:58 13-04-2016 25 vjeçarja thyen traditën, vesh fustan të zi ditën e dasmës

Një 25-vjeçare ka bërë një zgjedhje të çuditshme për ditën e saj të dasmës duke veshur një fustan të zi kundër traditës. Australiania Sophie Cachia vesndosi të prishë traditën duke mos veshur fustan të brdhë dhe duke shkuar në altar ndryshe. Fustani i saj i zi ishte i dizenjuar nga stilisti Anthony Montesano, me të zeza ishin veshur edhe shoqërueset e saj veshjet e të cilave ishin të dizenjuara nga i njëjti stilist. Po ashtu edhe bashkëshorti i 25-vjeçares, Jaryd Cachia, nuk ka bërë përjashtim duke mos mbajtur të veshur kostumin tradicional.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës/ Nënë Hafizja trondit rrjetin: Prej tre ditësh ushqehet me bukë thatë se nipi i ka vjedhur pensionin
Në një lokal në Tiranë, vajzat lënë lekët në tavolinë por shikoni çfarë bën një djalë pa rënë në sy (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013554096221924
array(1) { ["section"]=> string(65) "25-vjecarja-thyen-traditen-vesh-fustan-te-zi-diten-e-dasmes-37550" }