25-vjet martesë, Mishelle Obama publikon një foto të rrallë të ish-çiftit presidencial (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 12:54 04-10-2017 25-vjet martesë, Mishelle Obama publikon një foto të rrallë të ish-çiftit presidencial (FOTO)

Ish-çifti presidencial i Shteteve të Bashkuara Michelle dhe Brack Obama janë ndër më të preferuarit për amerikanët. Kjo për shkak të pozitivitetit që ata përcjellin dhe familjen mjaft të rregullt që kanë.

Michelle dhe Barck kanë 25- vjet të martuar së bashku dhe janë prindër të dy vajzave. Ndërkohë me rastin e 25-vjetorit të martesës së tyre ish-Zonja e Parë ka publikuar një foto mjaft të rrallë të çiftit. Michelle ka postuar në twitter foton e tyre të martesës, ku shktuan “ Gëzuar 25-vjetorin. Edhe pas një çerek shekulli , ti vazhdon të mbetesh shoku im më i mirë dhe je njeriu më i jashtëzakonshëm që unë njoh. Të dua!”, ka shkruar ish-Zonja e Parë.  

michelle.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pesha e racizmit mbi supe, koha për ta harruar: Ius Soli një e drejtë për barazi sociale (VIDEO)
Jeta misterioze e gruas së Kim Jong, pse diktatori nuk do ta shfaqë në publik (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0091440677642822
array(1) { ["section"]=> string(96) "25-vjet-martese-mishelle-obama-publikon-nje-foto-te-rralle-te-ish-ciftit-presidencial-foto-94698" }