25 vjetori i krijimit të PD, Argita Malltezi mungon në ceremoni

Publikuar tek: politike, më 19:29 11-12-2015 25 vjetori i krijimit të PD, Argita Malltezi mungon në ceremoni

Është organizuar në Pallatin e Kongreseve në kryeqytet ceremonia e përkujtimit të themelimit të Partisë Demokratike 25 vite më parë.

Themelues të kësaj force politike, deputetë, biznesmenë, gazetarë dhe personalitete nga fusha të ndryshme të jetës shoqërore në vend kanë qenë të pranishëm në këtë ceremoni. Por, ajo që ka rënë në sy ishte mungesa e Argita Malltezit, vajza e liderit historik të PD-së, Sali Berishës.

Në sallë, ka qenë i pranishëm Jamarbër Malltezi, bashkëshorti i Argitës, i cili mban postin e koordinatorit për Ambientin në PD.

12386722_10154348773373765_227516622_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010138988494873
array(1) { ["section"]=> string(68) "25-vjetori-i-krijimit-te-pd-argita-malltezi-mungon-ne-ceremoni-27543" }