29 vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në mes të rrugës, çfarë dyshohet

Publikuar tek: aktualitet, më 14:10 26-04-2019 29 vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në mes të rrugës, çfarë dyshohet

Një 29-vjeçar është gjetur i vdekur në mes të rrugës nga një kalimtar i rastësishëm në zonën e Ammoudara, Heraklion në Greqi.

Mediat e shtetit fqinj bëjnë me dije se trupi i viktimës i përket një shqiptari 29-vjeçar, ndërsa mjekët kanë pohuar paraprakisht se dyshohet se ka qenë përdorues droge, çka i ka sjellë edhe vdekjen.

Bëhet me dije se pranë trupit të të riut janë gjetur edhe prova të marrjes së lëndëve narkotike. Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbulimin e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17754602432251
array(1) { ["section"]=> string(75) "29-vjecari-shqiptar-gjendet-i-vdekur-ne-mes-te-rruges-cfare-dyshohet-161943" }