2po2 dhe Flori publikojnë këngën “Gone Girl”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:30 18-03-2016

Reperi kosovar, 2po2 ka publikuar këngën më të re në bashkëpunim me Flori Mumajesin. Kënga titullohet “Gone Girl” dhe është publikuar këtë mbrëmje në ‘Youtube’.

2po2 dhe Flori janë bashkëautor të tekstit, ndërsa muzika mban firmën e Florit dhe “Threedots Albania”. 

"Gone Girl" është pjesë e albumit të ri që do të hidhet në treg nga reperi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017883777618408
array(1) { ["section"]=> string(48) "2po2-dhe-flori-publikojne-kengen-gone-girl-35458" }