3.5 milion euro në Toyota Yaris, reagon për herë të parë Berisha: Kërkon gjithë jetën qerosin me X6

Publikuar tek: barometri, më 07:21 27-06-2018 3.5 milion euro në Toyota Yaris, reagon për herë të parë Berisha: Kërkon gjithë jetën qerosin me X6

Ish-kryeministri Berisha ka reaguar për herë të parë në lidhje me 3.5 milion eurot e sekuestruara në “Toyota Yaris” në Portin e Durrësit dy ditë më parë.

 

Me një ‘meme’, Berisha ka ironizuar kreun e Grupit Parlamentar të PS, Taulant Ballën, duke e cilësuar si ‘katundar me Toyota dhe 5 milion euro”.

Në diçiturën e fotos demokrati ka zgjedhur të shtojë se nuk ka koment.

36301159_1036442736516633_8655008096768229376_n (1).jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026734828948975
array(1) { ["section"]=> string(104) "3-5-milion-euro-ne-toyota-yaris-reagon-per-here-te-pare-berisha-kerkon-gjithe-jeten-qerosin-me-x6-125862" }