3 ditë me të njëjtat rroba, DEL FOTOJA e Bardh Spahisë në Gjykatë! Salianji mundohet ta bëjë të qeshë por…

Publikuar tek: politike, më 12:24 22-06-2019 3 ditë me të njëjtat rroba, DEL FOTOJA e Bardh Spahisë në Gjykatë! Salianji mundohet ta bëjë të qeshë por… Bardh Spahia- Ervin Salianji

Ish- Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji publikon në rrjetin e tij social, foton me ish deputetin Bardh Spahia, i cili gjendet ne gjykatën e Shkodrës në pritje të masës së sigurisë.

Ndonësë ish deputeti është munduar të shprehet entuziast në foto gjendja e tij nuk duket aspak e mirë. Vihet re se veshja e Bardh Spahisë është e njëjtë me atë të ditës së arrestimit, ç’ka të lë të nënkuptosh se ai nuk është takuar me asnjë prej familjarëve, nga momenti i shoqërimit në policinë e Tiranës e më pas në atë të Shkodrës. Ndërkohë Salianji në postimin e tij thekson se Bardh Spahia është një i burgosur politik i 2019.

“Me Bardh Spahinë, i burgosur politik i 2019! Çdo regjim në agoninë e vet bën marrëzi! Rama ndërton strategji me arrestin e përfaqësuesve politikë të opozitës dhe me këto strategji te dala boje kërkon të provokojë opozitën dhe shoqërinë për konflikt!”, shkruan Salianji.

Ndërkaq, ka nisur seanca për ish-deputetin dhe pritet nëse do lërë qelinë apo do qëndrojë në burg.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098190307617188
array(1) { ["section"]=> string(110) "3-dite-me-te-njejtat-rroba-del-fotoja-e-bardh-spahise-ne-gjykate-salianji-mundohet-ta-beje-te-qeshe-por-169266" }