3 muaj pas lindjes, Floriana Garo publikon FOTO me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:39 03-06-2018 3 muaj pas lindjes, Floriana Garo publikon FOTO me bikini

Rreth 3 muaj më parë ish moderatorja e ‘Jo vetëm modë”, Floriana Garo u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Adia.

Ndërsa në vetëm 3 muaj pas lindjes ajo ka pozuar me bikini dhe duket se nuk ka humbur asgjë nga format e trupit të saj.

Floriana ka zgjedhur Turqinë për disa ditë pushime. Ndërkaq ajo u përfol për rikthim në ekran por ashtu siç ka konfirmuar vetë, moderimi nuk është në planet e saj të afërta.

garo.jpg

screenshot-10_1528015938-9265917.jpg

screenshot-11_1528015946-113393.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070948600769043
array(1) { ["section"]=> string(63) "3-muaj-pas-lindjes-floriana-garo-publikon-foto-me-bikini-123081" }