3 muaj pas lindjes së vajzës, Olta Boka ndryshon pamje, ja si shfaqet këngëtarja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:29 24-10-2020 3 muaj pas lindjes së vajzës, Olta Boka ndryshon pamje, ja si shfaqet këngëtarja (FOTO)

Olta Boka dhe partneri i saj Ivit, djalit i ish-deputetit Shezai Rrokaj, tre muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Këngëtarja e njohur solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Gaia.

Së fundi këngëtarja ka postuar në rrjetet e saj sociale një foto ku shihet se ka ndryshuar ‘look’.

Tre muaj pas lindjes së vogëlushes së saj, Olta i ka lyer flokët në ngjyrë të zezë, si asnjëherë më parë.

“Pas 3 muajsh ishte koha për një ndryshim”, ka shkruar Olta përkrah një videoje ku tregon “look”-un e ri.

Screenshot_8.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Digicom prezanton risinë e abonimit online
Armina Mevlani bëhet nostalgjike, publikon foto nga përvjetori i njohjes me Shkëlzen Berishën »
Article Logic
Execution time: 0.012417078018188
array(1) { ["section"]=> string(90) "3-muaj-pas-lindjes-se-vajzes-olta-boka-ndryshon-pamje-ja-si-shfaqet-kengetarja-foto-224993" }