3 orë në zyrë, Haki Çako largohet nga Drejtoria e Policisë pas lirimit nga detyra (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:18 08-01-2018 3 orë në zyrë, Haki Çako largohet nga Drejtoria e Policisë pas lirimit nga detyra (FOTO)

Pas tre orësh në takim me vartësit e tij, largohet Haki Çako nga ambientet e Drejtorisë së Policisë së Shtetit në Tiranë.

Çako zhvilloin një takim me stafin e drejtorisë së policisë, me të cilët bashkëpunoi dy vitet e fundit.

Ai u largua pak minuta më parë i shoqëruar edhe nga drejtori i komanduar, Rebani Jaupi i cili aktualisht mban postin e zv.drejtorit.

Çako është drejtuar menjëherë drejt automjetit të tij dhe nuk ka pranuar të japë asnjë prononcim për mediat.

Emri më i përfolur për të marrë postin e Çakos është Ardi Veliu. Veliu aktualisht mban postin e drejtorit të Policisë së Tiranës. 

4.jpg

 

33.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rast i rrallë në Durrës, 30-vjeçarja shkon për vizitë, por habit mjekët e urgjencës
Koordinatorja e PD denoncon ngjarjen e rëndë: Ndodhi tani, e qëlloi me grusht në fytyrë »
Article Logic
Execution time: 0.012149810791016
array(1) { ["section"]=> string(92) "3-ore-ne-zyre-haki-cako-largohet-nga-drejtoria-e-policise-pas-lirimit-nga-detyra-foto-105848" }