3 persona të maskuar terrorizojnë banorët

Publikuar tek: aktualitet, më 19:52 21-02-2018 3 persona të maskuar terrorizojnë banorët

 Tre persona të maskuar kanë terrorizuar pak momente më parë Lezhën.

Ata kanë tentuar të grabisin me forcë një banesë, por në momentin e parë janë pikasuar nga banorët dhe kanë arritur të largohen. 

Sipas banorëve, grabitësit kanë përfituar nga errësira për tu arratisur. Sakaq Policia është nisur drejt vendngjarjes dhe po punon për identifikimin e kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Panairi vjetor i Turizmit, çekët interes të madh për Shqipërinë
SKANDALI ME MISHIN, blegtori e pranon: Vetë ha bukë me kripe, atë mish jo! »
Article Logic
Execution time: 0.0099408626556396
array(1) { ["section"]=> string(48) "3-persona-te-maskuar-terrorizojne-banoret-111023" }