3 Rama në Lungomare me djalin e tij, buzë detit duke i treguar pamjen

Publikuar tek: barometri, më 08:14 09-07-2018 3 Rama në Lungomare me djalin e tij, buzë detit duke i treguar pamjen

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Lungomare, pasi sonte në darkë do të performojë Trupa e Operas.

 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, ndërkohë që prej mbrëmjes së djeshme ndodhet në Vlorë. Ndërsa ditën e sotme, Rama ka vendosur të pushojë me familjen e tij buzë detit, nga ku ka ndarë dhe një foto të veçantë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ai është fotografuar me djalin e tij, për të cilin është kujdesur që mos i duket fytyra, duke i treguar gjithë pamjet që i rrethon. “Foto e ditës”- e ka quajtur kryeministri postimin e tij në llogarinë sociale facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01456880569458
array(1) { ["section"]=> string(75) "3-rama-ne-lungomare-me-djalin-e-tij-buze-detit-duke-i-treguar-pamjen-127240" }