3 shkelje me një veprim, ja ç'ndodh në mes të "Bllokut" në Tiranë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:45 09-01-2016 3 shkelje me një veprim, ja ç'ndodh në mes të

Për rubrikën ‘Foto e Ditës’ është zgjedhur kjo foto që tregon për një veprim të papërgjegjshëm të hasur çdo ditë në rrugët e kryeqytetit dhe në mbarë Shqipërinë.

Kemi parë shpesh automjete zyrtarësh apo të institucioneve, të parkuara mbi trotuarë apo mbi lulishte, por duket se ky është parkimi me më shumë shkelje njëkohësisht. Automjeti i blinduar “Security” i transportit të parave të një banke nuk i trembet syri të parkojë njëkohësisht në mes të kryqëzimit, mbi vijat e bardha dhe mbi trotuar, te zona e ish-Bllokut në Tiranë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088481903076172
array(1) { ["section"]=> string(68) "3-shkelje-me-nje-veprim-ja-c-ndodh-ne-mes-te-bllokut-ne-tirane-29505" }