3 të plagosur në Shkodër, përplasen dy makina, njëra përfundon në kanal (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:14 24-04-2017

3 persona kanë mebtur të plagosur, si pasojë e një aksidenti të dy automjeteve me njëra-tjetrën.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Shkodër-Tiranë, pranë kthesës së Bletojes.

Mësohet se nga përplasja janë plagosur një çift të moshuarisht, të cilët udhëtonin në mjetin tip Volsvagen Polo, si dhe drejtuesi i mjetit tjetër tip Benz, që pas përplasjes ka përfunduar në kanal.

Të plagosurit janë dërguar në spitaloin rajonal dhe po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa ende nuk dihet shkaku i aksidentit.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protestoi duke bllokuar rrugën me bagëti, shoqërohet në polici fermeri
KQZ punëson dhe trajnon Personat me Aftësi të Kufizuar. Biba: Do kenë dhomat e fshehta dhe maskat me alfabetin braille »
Article Logic
Execution time: 0.010884046554565
array(1) { ["section"]=> string(81) "3-te-plagosur-ne-shkoder-perplasen-dy-makina-njera-perfundon-ne-kanal-video-76263" }