3-vjeçarja bie nga kati i katërt, shpëton për mrekulli

Publikuar tek: bota, më 22:20 09-02-2019 3-vjeçarja bie nga kati i katërt, shpëton për mrekulli

Një 3-vjeçare ka rënë nga kati i katërt i një pallati në periferi të Milanos dhe ka qenë motra e saj 13-vjeçare që ka arritur ta  shpëtojë.

Ajo e ka kapur në kohë, sepse  në ato momente  gjendej në oborr.

Motra më e madhe i kishte kërkuar të hidhte çelësin e banjos nga dritarja, ndërkohë që ajo vetë do zbriste ta merrte.

Kjo ka bërë që vogëlushja të shpëtonte. 

Vajza tre vjeçare është dërguar menjëherë në spitalin e Niguardas.

Fatmirësisht, ajo ka shpëtuar pa dëmtime të rënda.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016718149185181
array(1) { ["section"]=> string(60) "3-vjecarja-bie-nga-kati-i-katert-shpeton-per-mrekulli-152210" }