30 makina për të marrë Ronaldon në aeroport, portugezi nesër në stërvitje (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 22:21 29-07-2018 30 makina për të marrë Ronaldon në aeroport, portugezi nesër në stërvitje (FOTO) Cristiano Ronaldo

Ndonëse prej më shumë se dy javësh si lojtar i Juventus, Cristiano Ronaldo ende nuk është vënë zyrtarisht nën urdhërat e trajnerit Allegri.

Mbërritja e tij sot në aeroportin e Torinos është shoqëruar me një pritje prej 30 makinash, që ishin vënë në dispozicion të portugezit dhe familjarëve të tij.

Ronaldo ka mbërritur sot sërish në Torino, këtë herë në mënyrë përfundimtare, pasi nesër do të nis stërvitjen me bardhezinjtë.

Gjithsesi debutimi i Ronaldos me fanelën e Juventus nuk pritet para ndeshjes hapëse të Serisë A përballë Kievos në transfertë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018448114395142
array(1) { ["section"]=> string(84) "30-makina-per-te-marre-ronaldon-ne-aeroport-portugezi-neser-ne-stervitje-foto-129553" }