30 Qershori/ Shefja e misionit të OSBE LETËR ministrisë së Brendshme, ja çfarë i shkruan

Publikuar tek: aktualitet, më 15:00 12-07-2019 30 Qershori/ Shefja e misionit të OSBE LETËR ministrisë së Brendshme, ja çfarë i shkruan

Misioni i OSBE/ODIHR pas përfundimit të zgjedhjeve të 30 Qeshorit i ka dërguar një letër ministrisë së Brendshme.

Në letër, shefja e misionit Audrey Glover ka vlerësuar bashkëpunimin dhe i ka shprehur mirënjohjen ministrisë.

Lajmin e ka bërë të ditur Zv.Ministrja e Brendshme Romina Kuko në një postim në Twitter.

'Së bashku me ekipin,e vlerësuar që në rolin e Drejtueses së Task Forcës së Ministrisë së Brendshme për Zgjedhjet, morëm nga Shefja e Misionit të ODHIR, Ambasadorja Glover, letrën ku shprehet mirënjohje e sinqertë për bashkëpunimin e shkëlqyer mes Ministrisë së Brendshme dhe ODIHR. Falenderime ekipit në MB dhe Polici të Shtetit për përkushtimin pa orar dhe menaxhimin profesional të gjithë procesit në gjithë kompleksitetin e tij. Falenderime ODIHR për bashkëpunimin e shkëlqyer, korrektesës dhe paanësisë në kryerjen e misionit', shkruan Kuko.

5d2881074d149glover 1.jpg

5d2880fed641fglover.jpg

p;o'kp.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070428848266602
array(1) { ["section"]=> string(93) "30-qershori-shefja-e-misionit-te-osbe-leter-ministrise-se-brendshme-ja-cfare-i-shkruan-171990" }