30 vjeçari humb kontrollin e Golfit dhe përplaset me shtyllën e dritave të rrugës, ndërron jetë në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 07:44 23-10-2020 30 vjeçari humb kontrollin e Golfit dhe përplaset me shtyllën e dritave të rrugës, ndërron jetë në vendngjarje Foto ilustruese

Një 30 vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pas mesnatës në Durrës, në lagjen 15.

Sipas Policisë, rreth orës 02:07, në lagjen nr.15, Durrës, shtetasi A. B., 30 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Golf”, ka humbur kontrrollin e mjetit duke u përplasur me shtyllën e ndriçimit rrugor, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mjeku Tritan Kalo: Maska, distancimi dhe higjena janë trinomi i përballjes me Covid. Shqiptarët duhen ‘drejtorientuar’ përpara dimrit të ashpër
FOTO/ ‘Rruhet e qethet Ilir Meta, Garda e Republikës rrethon gjithë pallatin’, Artan Hoxha: Berberi meriton dekoratë »
Article Logic
Execution time: 0.013401031494141
array(1) { ["section"]=> string(116) "30-vjecari-humb-kontrollin-e-golfit-dhe-perplaset-me-shtyllen-e-dritave-te-rruges-nderron-jete-ne-vendngjarje-224817" }