30-vjeçari shqiptar kapet në Kassel të Gjermanisë me kokainë dhe marijuanë

Publikuar tek: bota, më 16:11 21-09-2016 30-vjeçari shqiptar kapet në Kassel të Gjermanisë me kokainë dhe marijuanë

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar në qytetin e Kasselit në Gjermani me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është kapur nga policia gjermane gjatë orëve të para të mëngjesit të sotmë. Pas kontrollit në apartamentin e tij u gjetën 13 qese të vogla me 8.5 gram kokainë dhe 1.1 gram marijuanë.

Sipas autoriteteve gjermane shqiptari e përdorte apartamentin si bazë për shpërndarjen e drogës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022850036621094
array(1) { ["section"]=> string(80) "30-vjecari-shqiptar-kapet-ne-kassel-te-gjermanise-me-kokaine-dhe-marijuane-53646" }