309 raste me Covid në Elbasan, infektohet edhe një pedagoge, izolohen kolegët

Publikuar tek: aktualitet, më 07:39 27-09-2020 309 raste me Covid në Elbasan, infektohet edhe një pedagoge, izolohen kolegët Ilustruese

Që nga fillimi i pandemisë në Elbasan janë konfirmuar pozitive 309 raste.

Covid ka prekur zyrtarë dhe qytetarë të thjeshtë, disa prej të cilëve e kanë humbur betejën.

Sot raportohet se edhe një pedagoge, në Fakultetin Ekonomik në qytetin e Elbasanit, ka rezultuar pozitive me COVID-19.

Kësisoj edhe pedagogë të tjerë të këtij fakulteti kanë bërë tamponin dhe janë vetëizoluar deri në pritje të rezultatit që do të konfirmojë nëse ata janë ose jo me Covid.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011462926864624
array(1) { ["section"]=> string(82) "309-raste-me-covid-ne-elbasan-infektohet-edhe-nje-pedagoge-izolohen-koleget-221802" }