31 vjeçari i kishte fshehur armët në thes gati për t’i shitur, arrestohet nga policia

Publikuar tek: aktualitet, më 18:41 04-08-2015 31 vjeçari i kishte fshehur armët në thes gati për t’i shitur, arrestohet nga policia

Një 31 vjeçar është arrestuar nga Policia e Tropojës pasi i janë zbuluar një arsenal armësh. Arrestimi i shtetasit Binak Gjocaj, 31 vjeç është bërë në afërsi të banesës së tij.

Gjoçajt i janë sekuestruar 1 mitroloz, 1 automatik, 1 armë gjahu dhe disa fishekë. Armët ishin fshehur brenda një thesi dhe ishin përgatitur për tu shitur.

Materialet i kanë kaluar tashmë Prokurorisë së Tropojës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta, Mjeshtëri i Madh, kitaristi virtuoz i viteve 60-70 Alfons Balliçi
Shqipëria në faqen e parë të revistës hungareze “Turizmus Panorama” »
Article Logic
Execution time: 0.010926008224487
array(1) { ["section"]=> string(90) "31-vjecari-i-kishte-fshehur-armet-ne-thes-gati-per-t-i-shitur-arrestohet-nga-policia-17741" }