32 vite nga vdekja e Enver Hoxhës, shihni si duket bashkëshortja Nexhmije sot

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:27 12-04-2017 32 vite nga vdekja e Enver Hoxhës, shihni si duket bashkëshortja Nexhmije sot

Miq dhe të afërm kanë vizituar në shtëpinë e saj, gruan e ish-diktatorit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxhën.

32 vjet kanë kaluar nga vdekja e Enver Hoxhës, në 11 prill të 1985-ës. Nexhmije Hoxha, sot 96 vjeçe, por e ulur në kulltukun pranë shtratit duke e mbajtur, ndonëse vitet ikin shumë shpejt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041306018829346
array(1) { ["section"]=> string(82) "32-vite-nga-vdekja-e-enver-hoxhes-shihni-si-duket-bashkeshortja-nexhmije-sot-74885" }