32-vjeçarja e pajisur me urdhër mbrojtje ndaj burrit të saj, por ai e dhunon sërish, arrestohet nga policia

Publikuar tek: aktualitet, më 10:16 25-01-2021 32-vjeçarja e pajisur me urdhër mbrojtje ndaj burrit të saj, por ai e dhunon sërish, arrestohet nga policia Foto ilustruese

Policia ka arrestuar një 47-vjeçar në Fier, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Sipas njoftimit të policisë, 32-vjeçarja me iniciale D. Gj., ishte e pajisur me urdhër mbrojtje ndaj tij.

Efektivët e policisë e kanë shoqëruar 47-vjeçarin në ambientet e Komisariatit për veprime të mëtejshme. Pavarësisht se gruaja ishte me urdhër mbrojtje, kjo nuk e ka ndaluar 47-vjeçarin që të ushtrojë dhunë fizike ndaj saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reshje shiu e dëbore dhe temperarura deri në -6 gradë, ja si do të jetë moti gjatë javës
Rekurs në Gjykatën e Lartë, Adriatik Llalla kërkon heqjen e sekuestrimit për pasuritë e tij »
Article Logic
Execution time: 0.013200998306274
array(1) { ["section"]=> string(112) "32-vjecarja-e-pajisur-me-urdher-mbrojtje-ndaj-burrit-te-saj-por-ai-e-dhunon-serish-arrestohet-nga-policia-236283" }