32 vjet nga vdekja e Enver Hoxhës, ja si duket Nexhmije Hoxha sot

Publikuar tek: aktualitet, më 19:15 11-04-2017 32 vjet nga vdekja e Enver Hoxhës, ja si duket Nexhmije Hoxha sot

Miq dhe të afërm kanë shkuar soot për vizitë në shtëpinë e saj gruas së ish diktatorit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxha.

32 vjet kanë kaluar nga vdekja e Enver Hoxhës, në 11 prill të 1985-ës. Nexhmije Hoxha, sot 96 vjeçe, duket në këtë fotografi teksa qëndron e ulur në kolltul pranë shtratit. Foto:

werwer234r335r353t6_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Porti i ri dhe markatoja e peshkut në Durrës janë ndërtuar gabim, jashtë parametrave
Skandal në Has, zyra arsimore presion mësuesve: Hiq dorë nga gjyqi, që të punësohesh »
Article Logic
Execution time: 0.010885953903198
array(1) { ["section"]=> string(70) "32-vjet-nga-vdekja-e-enver-hoxhes-ja-si-duket-nexhmije-hoxha-sot-74855" }