34 vjeç, shtatzënë për herë të dytë, vesh bikinit dhe...ja si duket (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:07 28-08-2015 34 vjeç, shtatzënë për herë të dytë, vesh bikinit dhe...ja si duket (FOTO) Kim Kardashian shtatzene

Ajo është në pritje të fëmijës së saj të dytë që do vijë rreth kohës së Krishtlindjeve dhe me krenari na tregon se duket e mahnitshme.

E kemi fjalën për 34 vjeçaren Kim Kardashian. Kim ndodhet me pushime dhe më në fund ka ekspozuar shtatzëninë e saj me një palë bikini të vogëla, ngjyrë ari.

Gruaja e reperit Kanye West, e vetëkënaqur, shfaqet ndërsa bën “selfie” në ishullin idilik.

{gallery}Kardashian{/gallery}

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023990869522095
array(1) { ["section"]=> string(74) "34-vjec-shtatzene-per-here-te-dyte-vesh-bikinit-dhe-ja-si-duket-foto-19419" }