35- vjeçari i dehur rreh gruan dhe prindërit e saj

Publikuar tek: aktualitet, më 08:44 17-06-2015 35- vjeçari i dehur rreh gruan dhe prindërit e saj

Policia ka arrestuar shtetasin Shkëlqim Peca nga Kurbini pasi akuzohet për dhunë ndaj një familje. 34-vjeçari Peca ka shkuar i dehur në familjen e gruas dhe pas grindjeve me të e ka rrahur. Prindërit e saj kanë ndërhyrë, por 34-vjeçari i dehur ka ushtruar dhunë edhe ndaj tyre. Gruaja e tij 34-vjeçare shtetasja me iniciale D.D, sëbashku me të atin shtetasin L.D 61 vjeç dhe të ëmën 57 vjeç, kanë denoncuar dhunën  në pollici. Menjëherë policia ka lëshuar  urdhër arresti ndaj 34-vjeçarit, i cili është vënë në pranga.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ishin shpallur në kërkim për "vjedhje" dhe "ndërtim të paligjshëm" arrestohen dy shtetas
Incidenti në Paskuqan, Policia: Mbështësit e Mziut i morën armën autorit »
Article Logic
Execution time: 0.013970136642456
array(1) { ["section"]=> string(55) "35-vjecari-i-dehur-rreh-gruan-dhe-prinderit-e-saj-13814" }