35-vjeçari tenton të vjedh gruan në autobusin e Kombinatit por e pëson keq

Publikuar tek: aktualitet, më 09:15 07-02-2017 35-vjeçari tenton të vjedh gruan në autobusin e Kombinatit por e pëson keq

Një 35-vjeçar ka tentuar të vjedh gjatë ditës së djeshme një shtetase në autobusin e Kombinatit mirëpo e ka pësuar.

Policia ka arrestuar shtetasin Zymer Jerina, 35 vjeç, banues në Tiranë, sepse rreth orës 11:30, në autobuzin e linjës Kombinat-Kinostudio, ka tentuar të vjedh shtetasen K. H. Parashikuar nga Nenet 134/1 dhe 22 të Kodit Penal.

Raste të tilla vjedhje ndodhin pothuajse çdo ditë në linjat e autobusëve në kryeqytet por shpeshherë pa mundur të identifikohet autori. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm me eksploziv në palestrën pranë Kopshtit Botanik
4 ditë bllokuar në minierë, asnjë rezultat për gjetjen e tre minatorëve të Bulqizës »
Article Logic
Execution time: 0.010887145996094
array(1) { ["section"]=> string(80) "35-vjecari-tenton-te-vjedh-gruan-ne-autobusin-e-kombinatit-por-e-peson-keq-67957" }