37 vjeçe por a duket në këtë foto me bikini nga ishulli grek Rozana Radi?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:18 09-07-2016 37 vjeçe por a duket në këtë foto me bikini nga ishulli grek Rozana Radi?

Këngëtarja Rozana Radi ndodhet në Greqi me pushime.

Rozi është duke pushuar në “Mikro Yalos” dhe duket tejet në formë me bikini. Këngëtarja mbushi para dy ditësh plot 37 vjeçe por a i tregon vitet në lëkurë?

Ja, shikoni foton!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040014982223511
array(1) { ["section"]=> string(78) "37-vjece-por-a-duket-ne-kete-foto-me-bikini-nga-ishulli-grek-rozana-radi-46053" }