39 vjeçari le pa gojë jurinë në America’s got talent (Loja e çmendur me shkallët)

Publikuar tek: bota, më 16:52 06-07-2015

Një 39 vjeçar ka lënë pa gojë jurinë amerikane në show-n e talenteve “America’s got talent”.

Uzeyer Novruzov nga Las Vegas ka bërë një lojë të çmendur me shkallët duke i hipur, zbritur, e rrotulluar në një mënyrë më shumë se sa të guximshme.

Juria është ngritur në këmbë dhe ka duartrokitur gjatë talentin e jashtëzakonshëm të tij.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013024091720581
array(1) { ["section"]=> string(85) "39-vjecari-le-pa-goje-jurine-ne-america-s-got-talent-loja-e-cmendur-me-shkallet-15459" }