4 djem kapen në Dibër me kokainë, arrestohen

Publikuar tek: aktualitet, më 11:52 01-12-2015 4 djem kapen në Dibër me kokainë, arrestohen

Arrestohen 4 djem në Dibër, pasi kishin me vete një sasi kokaine. Policia ka vënë në pranga Bledion Lila, Renato Lazri, Vilson Lleshi dhe Denis Gjikola.

Ata kishin nën zotërim një sasi prej 8 gramësh të ndarë në paketime më të vogla.

Arrestimi u krye nga efektivët në lokalin  e quajtur ‘’Zerja’’.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parandalohet arratisja spektakolare e 4 të burgosurve minorene në Lezhë
Emërohet drejtor burgu i 313, por Saimir Allushi ka qenë i dënuar (VENDIMI) »
Article Logic
Execution time: 0.01199197769165
array(1) { ["section"]=> string(49) "4-djem-kapen-ne-diber-me-kokaine-arrestohen-26681" }