4 foto të reja nga çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar, më të lumtur se kurrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:16 17-05-2016 4 foto të reja nga çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar, më të lumtur se kurrë

Janë përfolur gjatë për një ndarje mes tyre por çifti i famshëm i showbizit shqiptar duket më i lumtur se kurrë. E kemi fjalën për Nora Istrefin dhe Robert Berishën.

Ata kanë festuar ditën e djeshme ditën e lindjes së vajzës së tyre, Renne. Renne mbushi 1 vjeç. Të qeshur, pranë njër-tjetrit, çifti ka shkrepur edhe këto foto që më vonë i ka ndarë këngëtarja në rrjetin social IG për ndjekësit e saj duke i dhënë fund njëherë e mirë të gjitha aludimeve.

nora.jpg

nora1.jpg

nora2.png

nora3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031341075897217
array(1) { ["section"]=> string(84) "4-foto-te-reja-nga-cifti-i-famshem-i-showbiz-it-shqiptar-me-te-lumtur-se-kurre-40711" }