4 policë të Erion Veliajt i sulen shitësit të misrave, përplasen fizikisht

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:20 12-09-2016

Një shitës misrash ka qenë objektivi i radhës i policisë bashkiake të Tiranës. “Nisma Thurje” ka publikuar videon e përplasjes fizike mes një shitësi ambulant dhe policëve bashkiak.

Në video ne xhiruar në Tiranë shihen se si katër policë të Bashkisë së Tiranës, që drejtohet nga Erion Veliaj, i sulen shitësit të misrave.

Burrit të sulmuar i kanë ardhur në ndihmë disa kalimtarë të rastit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025840044021606
array(1) { ["section"]=> string(79) "4-police-te-erion-veliajt-i-sulen-shitesit-te-misrave-perplasen-fizikisht-52710" }