4 shkelje ligji në një foto me kryeministrin Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:03 23-07-2016 4 shkelje ligji në një foto me kryeministrin Rama

4 shkelje ligji në një foto me kryeministrin Rama. Dhe ja zbulon aktori i humorit njëkohësisht dhe koordinatori i PD Julian Deda.

“Shikoni pak sa gabime ose shkelje ligji ka kjo foto. Une gjeta kater.

1. Zaptimi i hapesires publike ne sy te Kryeministrit.
2. Djemte me biçikleta, pedalojne ne krah te kundert, nen hunden e Kryeministrit.
3. Qente rrugaçe, shetisin per qejfin e tyre, dy metra larg Kryeministrit.
4. Vete Kryeministri shkel barin.

P.s. Nese ka te tjera, qe une nuk i shoh, jeni te mirepritur ti shtoni”, shkruan Deda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093998908996582
array(1) { ["section"]=> string(55) "4-shkelje-ligji-ne-nje-foto-me-kryeministrin-rama-47528" }