4 viktima nga një aksident tragjik, aeroplani bie papritur mbi shtëpitë e banimit (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:06 28-02-2017

Një aksident tragjik u ka marrë jetën 4 personave, ndërsa dy të tjerë janë në gjendje kritike për jetën.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Kaliforni, pasditen e djeshme, raportojnë mediat e huaja.

Mësohet se aeroplani është rrëzuar për shkaqe ende të paqarta mbi shtëpitë e banimit në Riverside, duke shkatërruar plotësisht dy prej tyre.

Aeroplani, i identifikuar nga Administrata Federale e Aviacionit si Cessna 310, ishte duke fluturuar drejt San Jose.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010873079299927
array(1) { ["section"]=> string(92) "4-viktima-nga-nje-aksident-tragjik-aeroplani-bie-papritur-mbi-shtepite-e-banimit-video-70211" }