4 vjeçarja gjeti vdekjen për shkak të flakëve, policia zbulon detaje të reja: E ëma punonte natën...

Publikuar tek: aktualitet, më 19:28 07-04-2018 4 vjeçarja gjeti vdekjen për shkak të flakëve, policia zbulon detaje të reja: E ëma punonte natën... Foto nga ambjentet e banesës së shkrumbuar

Mëngjesi i ditës së shtunë u trondit pasi një vajzë 4 vjeçare gjeti vdekjen si pasojë e zjarrit të rënë në banesën e saj në Prishtinë.

Në fillim u zbulua se e mitura po flinte në momentin kur shtëpia mori flakë, teksa u raportua se ndodhet e vetëm në banesë.

Sipas televizioneve lokale, banorët kanë treguar se e ëma e 4 vjeçares punonte gjithmonë natën nëpër lokale të qytetit, ndërsa nuk ishte hera e parë që vajza e vogël e kalonte natën vetëm.

Policia ka bërë më dije se shkak për ngjarjen e rëndë është bërë një shkëndijë elektrike e ardhur nga ngrohësja, ndërsa fëmija është nxjerrë pa shenja jete nga banesa.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humbje e madhe në botën akademike, ndahet nga jeta profesori i njohur
Erdogan DO KOKA dhe në Shqipëri, kërkon nga Rama shkarkimin e… »
Article Logic
Execution time: 0.012742042541504
array(1) { ["section"]=> string(102) "4-vjecarja-gjeti-vdekjen-per-shkak-te-flakeve-policia-zbulon-detaje-te-reja-e-ema-punonte-naten-116070" }