4 vjet në koma, FOTOT 1 milionë dollarëshe të Michael Schumacher

Publikuar tek: sport, më 11:17 03-01-2018 4 vjet në koma, FOTOT 1 milionë dollarëshe të Michael Schumacher

Piloti i Formula 1 u aksidentua 4 vjet më parë, teksa po bënte ski dhe tashmë është në shtëpinë e tij në Gjeneve në gjendje kome.

Por në mediat e huaja po qarkullon lajmi se foto të legjendës janë kontrabanduar nga shtëpia dhe i janë ofruar një shtëpie mediatike për afërsisht 1 milion dollarë.

Policia gjithashtu sugjeroi që fotografi ishte një person i afërt i Michael Schumacher, shkruan newsbomb.al.

Sipas të përditëshmes britanike “The Sun”, zyra e prokurorisë në Offenburg të Gjermanisë tha se një person i panjohur kishte berë fshehurazi foto në shtepinë ku ndodhet në shtrat piloti dhe e ofronte për shuma të larta parash. 

2002--Michael-Schumacher.jpg

 

michael-corinna-schumacher_3f7e6918-c67b-11e6-9f83-7f3d2f12db63.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024360179901123
array(1) { ["section"]=> string(70) "4-vjet-ne-koma-fotot-1-milione-dollareshe-te-michael-schumacher-105261" }