4-vjetori i martesës, Vesa Luma prek zemrat me dedikimin ndaj Big Bastës: Asgjë në këtë botë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:59 12-09-2019 4-vjetori i martesës, Vesa Luma prek zemrat me dedikimin ndaj Big Bastës: Asgjë në këtë botë…

Këngëtarja Vesa Luma dhe reperi Big Basta festojnë ditën e sotme 4-vjetorin e martesës.

Ka qenë Vesa, ajo që ka bërë një dedikim sa emocionues dhe të veçantë në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka publikuar disa foto të bukura nga ceremonia dhe ka prekur zemrat e të gjithëve.

‘Gëzuar përvjetorin! Deri sot e deshmuam qe asgje ne kete bote sna ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat .. Sepse cdo gje eshte e mundur kur Do me gjithe zemer . Krenare per cdo gje qe ndertuam, e me se shumti per frytin e kesaj dashurie #Liani Te dua shume my forever 24’, shkruan Luma.

Kujtojmë që çifti nga martesa kanë sjellë në jetë një djalë, që e kanë pagëzuar me emrin Liam.

70014928_1357405431077689_558081135544893440_n.jpg69790305_1357405571077675_8138380143023357952_n.jpg70153031_1357405384411027_8635402430055448576_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010132074356079
array(1) { ["section"]=> string(97) "4-vjetori-i-marteses-vesa-luma-prek-zemrat-me-dedikimin-ndaj-big-bastes-asgje-ne-kete-bote-178194" }