40 vjeçari pret gishtat gjatë punës në Uzinë, arrestohen dy kolegët e tij të turnit në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 17:11 22-07-2019 40 vjeçari pret gishtat gjatë punës në Uzinë, arrestohen dy kolegët e tij të turnit në Elbasan

Një 40 vjeçar është aksidentuar gjatë punës në Uzinën e Petëzimit në Elbasan.

Shtetasi Elian Methasa ka prerë dy gishtat e dorës, nga mungesa e kushteve të punës.

Si pasojë janë arrestuar edhe dy punonjësit Erion Dautaj dhe Gazmend Dajko, të cilët janë dërguar menjëherë në Komisariatin e Elbasanit.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të plota që çuan në këtë ngjarje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078210830688477
array(1) { ["section"]=> string(100) "40-vjecari-pret-gishtat-gjate-punes-ne-uzine-arrestohen-dy-koleget-e-tij-te-turnit-ne-elbasan-172991" }