40 vjeçe, ish-missi shqiptar vesh bikinit dhe befason (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:48 18-05-2016 40 vjeçe, ish-missi shqiptar vesh bikinit dhe befason (FOTO)

Ish miss-i i njohur Ermiona Lekbello ka befasuar teksa është shfaqur me bikini.

Trupi i Ermionës duket më në formë se asnjëherë tjetër dhe bikinit leopard e bëjnë të duket edhe më provokuese. Ndonëse po kap të dyzetat, ish missi as që e ka ndërmend të heqë dorë nga linjat vajzërore.

ermiona.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025438070297241
array(1) { ["section"]=> string(63) "40-vjece-ish-missi-shqiptar-vesh-bikinit-dhe-befason-foto-40803" }