'40 vjet më e re', aktorja izraelite ndahet nga Al Pacino, nuk do e besoni arsyen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:49 19-02-2020 '40 vjet më e re', aktorja izraelite ndahet nga Al Pacino, nuk do e besoni arsyen Al Pacino - Meital Dohan 

Aktorja izraelite Meital Dohan konfirmon se ajo dhe  Al Pacino janë ndarë.

Arsyeja është diferenca e moshës dhe se atij nuk i pëlqente të shpenzonte para.

Sipas The Times of Israel, Dohan dha një intervistë për revistën LaIsha të Izraelit pasi thashethemet filluan të qarkullojnë kur ylli 79-vjecar i kinematografisë mori pjesë i vetëm në “Oscars”.

"Është e vështirë të jesh me një burrë kaq të vjetër, edhe nëse është Al Pacino. Unë u përpoqa ta mohoj, por ai tashmë është një burrë i moshuar, për të qenë e sinqertë. Pra, edhe me gjithë dashurinë time, nuk zgjati", u shpreh ajo.

Kur u pyet për dhuratat dhe kujtimet, Dohan qeshi dhe tha:

"Ai më bleu vetëm lule. Si mund të them me mirësjellje se ai nuk donte të shpenzonte para?"

Të dy kishin filluar të shoqëroheshin rreth dy vite më parë.

Ajo u shpreh se për të ishte nder të kishte një marrëdhënie me al Pacinon dhe se shpreson të mbeten miq të mirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arian Çanit nuk i rri më asnjë 'SOFI', kërkon bjonden e re: Të jetë e thjeshtë pa pordhë
»
Article Logic
Execution time: 0.0057580471038818
array(1) { ["section"]=> string(84) "40-vjet-me-e-re-aktorja-izraelite-ndahet-nga-al-pacino-nuk-do-e-besoni-arsyen-195795" }