“400 ton drogë te Kalaja e Lezhës", policia nis menjëherë kontrollin në zonë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:08 14-04-2017 “400 ton drogë te Kalaja e Lezhës Foto ilustruese

Fill pas një postimi të ish-kryeministrit Sali Berisha, se pranë Kalasë së Lezhës, në ish zonën industriale ndodhen të fshehura 400 ton drogë, policia ka nisur menjëherë kontrollin në zonë.

Sipas Berishës, droga është e fshehur në një magazinë në pronësi të ish-deputetit socialist, Arben Ndoka, dhe ruhet nga policë dhe persona të armatosur.

Edhe gjatë ditës së djeshme, kreu i PD-së, Lulzim Basha, denoncoi një magazinë me 100 ton kanabis në Durrës, ndërsa policia nisi sot kontrollin po në atë zonë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lajmi për atentat ndaj Lulzim Bashës edhe në mediat e huaja (Foto)
Nëna e kërkonte e dëshpëruar, 18 vjeçarja po bënte qejf me të dashurin »
Article Logic
Execution time: 0.01087498664856
array(1) { ["section"]=> string(79) "400-ton-droge-te-kalaja-e-lezhes-policia-nis-menjehere-kontrollin-ne-zone-75205" }