42 vjeç, por Nicole Scherzinger duket si një ‘bombë’ e vërtetë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:10 11-08-2020 42 vjeç, por Nicole Scherzinger duket si një ‘bombë’ e vërtetë

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger është një nga femrat më në formë.

Ajo së fundmi ka postuar disa foto në ‘Instagram’, me bikini të zeza duke pushuar në një resort luksoz në Karaibe.

Edhe pse 42-vjeç, duket se për këngëtaren mosha është thjesht një numër.

Ajo shfaqet vazhdimisht në super formë dhe shumë seksi.

Nicole ka një trup me linja perfekte që çdo vajzë do donte ta kishte.

Screenshot_3.pngScreenshot_2.pngScreenshot_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010669946670532
array(1) { ["section"]=> string(66) "42-vjec-por-nicole-scherzinger-duket-si-nje-bombe-e-vertete-216772" }