43-vjeçarja e famshme provokon: Nuk mund të gjej të dashur se jam shumë e bukur! Bëhet ‘nami’ pas deklaratës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:27 20-05-2019 43-vjeçarja e famshme provokon: Nuk mund të gjej të dashur se jam shumë e bukur! Bëhet ‘nami’ pas deklaratës

Modelja amerikane Jenna Thompshon ka dhënë një intervistë për NBC në emisionin e mëngjesit ku tha se ajo nuk ka pasur mundësi të gjejë një të dashur sepse është shumë e bukur dhe i frikëson meshkujt.

 

Sapo kjo deklaratë u bë publike mijëra meshkuj i dërguan një ftesë për takim pasi e panë këtë si një thirrje. Shumë prej tyre thanë se nuk e dinin se ajo ishtë në kërkim të një të dashuri ndërsa të tjerë thanë se ishin frikësuar nga diferencat sociale me modelen.

Modelja 43-vjeçare ka dy fëmijë dhe është mbi një vit pa lidhje siç u shpreh në një transmetim të drejtpërdrejtë. Kur u pyet përse mendon se nuk ka ende gjetur ‘princin e kaltër’ Jenna Thomspon tha: ‘Jam shumë e bukur që të gjej dashurinë.

Me siguri që 43-vjeçarja është një femër tërheqëse...

60577963_592088411282659_4616267043430203392_n.png60625935_2259421927439460_5777024836127686656_n.png60519261_2316030975126411_7526688740358488064_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15884900093079
array(1) { ["section"]=> string(111) "43-vjecarja-e-famshme-provokon-nuk-mund-te-gjej-te-dashur-se-jam-shume-e-bukur-behet-nami-pas-deklarates-164983" }